Стакан для зубних щіток (40254000)
Тип аксесуара: Стакан для зубних щіток
матове скло
Особливості: Без тримача в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.22 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176211065 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Словаччина |






