Зараз так легко створити цілісний дизайн ванної кімнати.
Завдяки прихованому кріпленню, вишуканій стильній формі і виготовленню з кращих матеріалів, гачок для одягу GROHE Selection відмінно виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті.
Дуже зручно вішати рушник, одяг або ваш улюблений банний халат перед прийняттям душу.
З технологією GROHE Long-Life Shine поверхня в кольорі теплий захід сонця матовий міцна і стійка до подряпин та легко очищується.
А з нашою системою швидкого встановлення GROHE QuickFix і чіткими покроковими інструкціями легко додати дизайнерський аксесуар, який виглядає привабливо і радує своєю функціональністю.
Аксесуари GROHE Selection - точне проектування, високоякісні матеріали і унікальний, непідвладний часу дизайн.
Купіть стакан, дозатор для рідкого мила і різні тримачі для рушників.
Матеріал скло / метал
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine поверхня матовий теплий захід сонця
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.15 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176577482 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






