2 обсяги змиву або переривання змиву старт/стоп
для пневматичного змивного клапана
для вертикального та горизонтального монтажу
156 x 197 мм
з ABS
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшенні витрати води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.48 кг |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| EAN | 4005176914546 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Even |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Для унітазу |






