Туалетний гарнітур з йоржиком з оновленої колекції GROHE Allure New дозволить вам відчути досконалість невимушеного стилю і практичності, що гармонійно доповнюють один одного і створюють неймовірний баланс візуальної естетики та функціональності.
Детально спроектована конструкція даної моделі привертає до себе особливу увагу бездоганно вивіреними пропорціями, актуальним поєднанням матового скла і металу, а також використовуваним в обробці металевих поверхонь виробу унікальним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®, відмінні експлуатаційні характеристики якого сприяють збереженню презентабельного вигляду аксесуара на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.85 кг |
| Висота упаковки | 470 мм |
| Ширина упаковки | 265 мм |
| EAN | 4005176532245 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






