Одинарний гачок для банного халата/рушника, представлений в удосконаленій колекції GROHE Allure New, уособлює собою бездоганну точність проектування, втілену в еталонному поєднанні лаконічного дизайну, ідеально вивірених пропорцій та відмінних експлуатаційних характеристик у вигляді наявності унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® і надійної системи швидкого монтажу, що робить дану модель чудовим доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.27 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176531941 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






