Гачок для банного халата/рушника GROHE Essentials Cube — це вдалий симбіоз прекрасного стилю, чудової якості виконання і бездоганної практичності. З таким привабливим і в той же час функціональним аксесуаром інтер'єр вашої ванної кімнати досягне необхідного рівня комфорту, створюючи приємну атмосферу тепла і затишку.
Даний виріб володіє міцним і неймовірно стійким покриттям GROHE Long-Life Shine®, а також бездоганною системою монтажу з абсолютно чіткою і зрозумілою інструкцією, дотримуючись якої ви витратите мінімальну кількість часу і зусиль для надійної і безпечної фіксації гачка до призначеної для цього поверхні.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.2 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176324475 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






