Підключення для душового шланга колекції GROHE Grandera, виконане в кольорі «теплий захід сонця» із застосуванням унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, уособлює собою неймовірно стильну дизайнерську композицію сантехнічного призначення, яка вдало доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- зовнішня різьба 1/2"
- захист від зворотного потоку води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.14 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 168 мм |
| Ширина упаковки | 118 мм |
| EAN | 4005176327292 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Португалія |
| Поверхня | Теплий захід сонця |
| Призначення | |






