із захистом від відбитків пальців на поверхні
2 режими змиву: подвійний і старт та стоп
для пневматичного змивного клапана
для вертикального і горизонтального монтажу
156 x 197 мм
із ABS
покриття GROHE Long-Life Shine
GROHE WaterSaving технологія неперевершеного потоку при економному використанні води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.41 кг |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 166 мм |
| EAN | 4005176873676 |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Титан |
| Призначення | Для унітазу |






