Полиця для душу з гладкими, мінімалістичними лініями, легкою установкою та довговічністю – у душовому кошику GROHE ALLURE приладдя для душу у зручному розташуванні.
Велика колекція чудових металевих тримачів та додаткових аксесуарів GROHE Allure дозволяє легко створити бездоганний дизайн ванної кімнати.
Душовий кошик GROHE Allure з функцією дренажу ідеально підходить для зберігання шампуню, гелю для душу та інших предметів для ванної кімнати, які завжди будуть під рукою, коли ви приймаєте душ.
Це корисне місце для зберігання в душі має розміри - ширина 300 мм, глибина 100 мм, висота 66 мм і призначене для настінного монтажу з прихованим кріпленням.
А завдяки чітким покроковим інструкціям його легко встановити та зробити прийняття душу ще приємнішим та зручнішим.
Аксесуари для ванних кімнат Allure, покриті блискучим, але зносостійким хромованим покриттям GROHE Long-Life Shine, збережуть бездоганний зовнішній вигляд довгі роки.
Докупіть відповідний гачок для халата, кільце або штангу для рушників, тримач для туалетного паперу та набір щіток.
Новий GROHE Allure – точність форми та функціональність.
настінний монтаж
матеріал: метал/пластик
із функцією дренажу
приховане кріплення
ширина 300 мм
глибина 100 мм
висота 66 мм
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.4 кг |
| Висота упаковки | 335 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176531224 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






