Універсальний і функціональний аксесуар для будь-якої ванної кімнати - кільце для рушників GROHE SELECTION з вишуканою поверхньою холодний світанок матовий!
Так легко створити бездоганний дизайн ванної кімнати.
Просто додайте тримач - кільце для рушників GROHE Selection з прихованим кріпленням, що забезпечує гарний зовнішній вигляд.
Витончене
кільце для рушника з плавними лініями, виготовлене з кращих матеріалів, прекрасно виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті.
Повністю функціональний елемент, він також служить тримачем для мильниці (в поєднанні з мильницею GROHE Selection / 41036000) або душового піддону для шампунів і гелів для
душа (з душовим піддоном GROHE Selection / 41037000).
Міцна обробка поверхні GROHE Long-Life Shine з використанням технології GROHE - PVD покриття в спеціальних фарбувальних камерах (фізичне осадження пара), що забезпечує додаткову
стійкість до подряпин.
А з нашою системою установки GROHE QuickFix і чіткими покроковими інструкціями ще ніколи не було так просто додати дизайнерський аксесуар, який добре виглядає і робить
життя у ванній ще більш приємним.
Аксесуари GROHE Selection - точна інженерія, матеріали найвищої якості і унікальний, непідвладний часу дизайн.
Придбайте мильницю, душовий піддон, набір для унітазу з йоржиком, косметичне дзеркало і різні гачки для рушників.
Матеріал: металевий тримач для мильниці (41 036) або піддону для душу (41 037)
довжина прихованого кріплення 200 мм
поверхня GROHE Long-Life Shine холодний світанок матовий
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4005176577116 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






