Дозатор рідкого мила GROHE Essentials — уособлення прекрасного стилю і неймовірної практичності, ідеальне поєднання яких не залишить байдужими цінителів лаконічної краси й високого комфорту користування.
Даний аксесуар виготовлений із високоякісного матового скла і металу, а носик дозатора виконаний в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®, яке збереже його зовнішню привабливість на довгі роки експлуатації.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- об'єм: 160 мл
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Essentials (40394DA1)
- без тримача - докуповується окремо
- можлива комбінація з наступними тримачами: GROHE Essentials (40369DA1), GROHE Essentials Cube (40508), GROHE BauCosmopolitan (40585), GROHE Essentials Authentic (40652)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.47 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176428982 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






