Запасна мильниця GROHE Start є ідеальною заміною для тих, хто має тримач для мильниці GROHE Start QuickFix (41193000/41193DC0) або Start Cube QuickFix (41096000/41193DC0). Розроблена у Німеччині, вона ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати. І якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді чому б не поглянути на додаткові аксесуари Start і Start Cube.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.25 кг |
| Висота упаковки | 124 мм |
| Довжина упаковки | 113 мм |
| Тип аксесуара | Мильниця |
| Ширина упаковки | 56 мм |
| EAN | 4005176782770 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Прозоре скло |






