GROHE Skate Air: класичний дизайн і інноваційні водосберегающие технології
З цієї елегантної панеллю змиву Skate Air, GROHE, світовий лідер з виробництва санітарних систем, пропонує справжній витвір мистецтва в області технологій змиву!
Розмір панелі становить 156 x 197 x 10 мм, а зносостійка поверхня GROHE Long-Life Shine довговічна і її легко чистити. Панель також екологічна!
Подвійна система змиву пропонує вам вибір обсягу змиву: 3 або 6 літрів (або 3 і 4,5 літра для деяких унітазів).
Крім того, змив можливо зупинити за допомогою маленької кнопки.
Вбудована технологія GROHE WaterSaving скорочує витрату води до 50%! Установка панелі, яка вимагає наявність стандартного ревізійного віконця, дуже проста і не вимагає спеціальних інструментів.
Панель змиву GROHE Skate Air - оновлення туалетної кімнати, яке поєднує в собі вишуканий стиль і високу якість!
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.4 кг |
| Висота упаковки | 108 мм |
| Довжина упаковки | 207 мм |
| Режими змиву | |
| Тип монтажу панелі змиву | |
| Управління змивним клапаном | |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| EAN | 4005176290046 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Air |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | |






