Стильний і ідеальний для зберігання ваших рушників! За допомогою рушникотримача GROHE Start можна швидко встановити крутий аксесуар, який справді змінить ванну кімнату. Елегантний і виготовлений з найкращих матеріалів, він має дві поворотні штанги і ідеально підійде до будь-якого дизайна ванної кімнати. А завдяки прихованому кріпленню виглядає по-справжньому професійно. Довговічне покриття GROHE Long-Life Shine легко миється і виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити за допомогою гвинтів і дюбелів, які входять у комплект. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів або вішалка для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 455 мм |
| Довжина упаковки | 73 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4005176782794 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






