Запасний скляний стакан для зубних щіток GROHE Start є ідеальною заміною для тих, хто має тримач для склянки GROHE Start QuickFix (41194000/41194DC0) або Start Cube QuickFix (41097000/41097DC0). Розроблений у Німеччині, він ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати. І якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді чому б не поглянути на додаткові аксесуари Start і Start Cube.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.21 кг |
| Висота упаковки | 108 мм |
| Довжина упаковки | 82 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 74 мм |
| EAN | 4005176782800 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Прозоре скло |






