Витончена, не потребуюча складного обслуговування, раковина GROHE Euro Ceramic 60 удосконалить дизайн будь-якої сучасної ванної кімнати.
Розміри цієї раковини настінного монтажу складають 600 х 480 мм. Раковина виготовляється з гладкої порцеляни в кольорі "альпін-білий", що робить виріб надійним і довговічним.
Антибактеріальне покриття GROHE PureGuard не дозволить вапну, бруду і мікробам затриматися на поверхні раковини. Завдяки тому, що кераміка GROHE з серії Euro відмінно поєднується зі змішувачами колекцій GROHE Eurostyle і Eurosmart, ви зможете втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.
Кераміка GROHE Euro Ceramic - практичні функції і сучасний силует, що ідеально підходить для вашого способу життя. Підходить для комбінації з напівп'єдесталом GROHE Euro Ceramic (39201000) або п'єдесталом (39202000).
настінний монтаж
1 отвір під змішувач
з переливом
600 x 480 мм
санітарна кераміка
Стійкий до ушкоджень PureGuard і анти-бактеріальне глазурування
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 20 кг |
| Висота упаковки | 525 мм |
| Довжина упаковки | 636 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176417351 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | В`єтнам |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






