Бездоганний стиль і розкішна якість - змішувач для раковини GROHE Allure Brilliant із середньою довжиною виливу
Приємний мінімалістичний вигляд і передові технології! Одноважільний змішувач для раковини GROHE Allure Brilliant з виливом середньої висоти стане по-справжньому драматичним штрихом в будь-якій сучасній ванній.
Він оснащений передовими технологіями GROHE, а в комплект включений донний клапан.
Технологія GROHE WaterSaving обмежує витрату води до 5 л / хв, що зберігає як воду, так і гроші - і все це без компромісів з якістю роботи.
Керамічний картридж GROHE SilkMove гарантує плавність і точність управління напором і температурою води.
Надійна хромова поверхня GROHE Long-Life Shine стійка до подряпин і збереже свій блиск на довгі роки.
GROHE Allure Brilliant - стиль, що поєднується з розкіш'ю досконалості.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.03 кг |
| Висота упаковки | 74 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Ширина упаковки | 226 мм |
| EAN | 4005176898709 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






