Оригінальна сантехнічна композиція у вигляді настінного тримача-полички зі склянкою для зубних щіток GROHE Allure Brilliant репрезентована неймовірно стильним поєднанням виразної гранованої форми, елегантного матового скла, бездоганного хромованого покриття GROHE Long-Life Shine® і досконалої якості виконання.
Дана модель дозволить привнести щось по-справжньому особливе й інтригуюче в інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176900068 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром, Матове скло |






