Кільце для рушника GROHE Essentials поєднує в собі елегантний дизайн, досконалу практичність і преміальну німецьку якість.
Бездоганне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, яким володіє представлена модель, дозволить насолоджуватися неймовірним сяйвом і первозданним виглядом виробу довгі роки.
А для створення цілісного і гармонійного інтер'єру вашої ванної кімнати зверніть увагу на інші аксесуари з однойменної колекції, виконані в кольорі «хром».
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 180 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.38 кг |
| Висота упаковки | 193 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 78 мм |
| EAN | 4005176326240 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






