Прихований пристрій для змішування
Антивандальний, прихований і попередньо налаштований пристрій для змішування, що підходить для Eurosmart Cosmopolitan E
металева кришка
поверхня GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.02 кг |
| Висота упаковки | 25 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упаковки | 55 мм |
| EAN | 4005176908774 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |






