Кутова пластикова поличка для душу з настінним металевим тримачем GROHE Selection — це ідеальне рішення для тих, хто цінує функціональність, зручність і комфорт у поєднанні з бездоганним візуальним виконанням та витонченою естетикою лаконічності.
Важливо зазначити, що тримач полички має унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, яке славиться своїм неймовірним сяйвом, простотою в догляді й експлуатаційною довговічністю.
- колір: хром
- поверхня металевих частин: глянцева
- матеріл: пластик/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.91 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 195 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176577192 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Пластик |






