GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
активація за допомогою кнопки
із розеткою D 100 мм
пневматичний шланг 1.50 м
без накладної змивної панелі
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.3 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176142901 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Призначення | Для унітазу |






