Рушникотримач GROHE Essentials — це ефектний аксесуар для ванної кімнати, який вирізняється прекрасною якістю виконання, актуальним дизайном і чудовою функціональністю. Дана модель, безумовно, підвищить рівень комфорту у вашому санвузлі і поліпшить його зовнішню естетику.
Представлений виріб неймовірно простий у догляді і легкий в установці завдяки наявності унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® і продуманої системи швидкого монтажу відповідно.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 654 мм
- відстань між кріпленнями: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.68 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 665 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176428951 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






