Подвійний тримач для рушників GROHE Essentials демонструє собою дивовижне поєднання візуальної лаконічності, ефектного колірного рішення, функціональності та високої якості виконання. Цей виріб стане прекрасним доповненням інтер'єру сучасної ванної кімнати, надаючи йому стильову актуальність, виразність і естетичну завершеність.
Представлений аксесуар вирізняється неймовірною практичністю і надійністю завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам, якими він володіє: унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine® сприяє збереженню презентабельного зовнішнього вигляду тримача, а продумана система швидкого монтажу спростить процес його установки.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 654 мм
- відстань між кріпленнями: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.91 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 665 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| EAN | 4005176429804 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






