Стильний, практичний і дивовижно простий у монтажі! Пропонуємо комплект аксесуарів GROHE Start 3-в-1, який миттєво створює бездоганний дизайн і практичність у ванній кімнаті. Зручний універсальний набір включає тримач для туалетного паперу (з кришкою), щітку для унітазу та гачок для халата. Виготовлений із найкращих матеріалів, кожен аксесуар створений для довговічності, а приховане кріплення виглядає справді професійно. Усі вони мають міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко митється та виблискує роками. Але не забувайте, як легко їх встановити! Їх можна прикрутити за допомогою шурупів і дюбелів (входять в комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Якщо ви хочете додати більше відповідних елементів, відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як дозатор для мила, кільце для рушників або вішалка для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.07 кг |
| Висота упаковки | 128 мм |
| Довжина упаковки | 583 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 174 мм |
| EAN | 4005176782725 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь, Матове скло |






