Для механічного зливного вентиля
вертикальний монтаж
156x197 мм
кнопкове управління
Призначення вироби: для унітазу
Тип монтажу панелі змиву: тільки вертикальний
Режими змиву: 1 обсяг змиву
Розмір панелі змиву: стандартна
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: механічне
Дизайн: Skate
Матеріал: ABS пластик
Колір: альпін-білий
Технології: GROHE Long-Life Shine
Економічна стоп-функція: немає
Звукоізоляцонная панель: немає
Ізоляція від конденсаційної вологи: так
Виробництво: Німеччина
Гарантія: 6 років
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.32 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 164 мм |
| EAN | 4005176189418 |
| Колекція | Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Для унітазу |






