матеріал: скло / метал
без підсвітки
збільшення: x 7
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.89 кг |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Довжина упаковки | 295 мм |
| Тип аксесуара | Косметичне дзеркало |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| EAN | 4005176578649 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






