Дозатор для мила GROHE Selection Cube у приголомшливому чорному кольорі – чудовий завершальний штрих сучасної ванної кімнати! Пропонуємо вибрати аксесуари із широкого асортименту вишуканих виробів. Чисті кубічні форми з алмазним огранюванням демонструють майстерність виготовлення.
матеріал: скло / метал
об'єм 300 мл
підходить до тримача Selection Cube
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.57 кг |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 195 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 115 мм |
| EAN | 4067393019572 |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






