для унітазу з площею опори менше 20 см
вертикальна опора для кераміки з невеликою опорною площею (< 205 мм)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.21 кг |
| Висота упаковки | 98 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176855306 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Rapid SL |
| Країна виробник | Німеччина |






