Подвійний гачок для банних халатів/рушників GROHE Essentials Authentic уособлює собою стильний і функціонально незамінний атрибут інтер'єру сучасної ванної кімнати, в якому ідеально сплетені класичний дизайн і бездоганні експлуатаційні характеристики. З таким чудовим аксесуаром потрібні речі завжди будуть у вас під рукою!
Стійке до стирання і появи подряпин унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine® дозволить вам насолоджуватися неймовірною красою і сліпучим сяйвом представленого виробу навіть через багато років користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.18 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176324383 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Authentic |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






