Раптово виникнувша ситуація, пов'язана з відсутністю туалетного паперу під рукою, — явище часте і малоприємне. У зв'язку з цим придбання тримача для зберігання резервного рулону такого важливого предмета особистої гігієни — ідеальне вирішення даної незручності. Лаконічна модель у кольорі «хром» колекції GROHE Essentials припаде до смаку цінителям естетики мінімалізму і функціональності.
Дивовижний блиск і сяйво виробу будуть радувати вас протягом багатьох років завдяки унікальному зносостійкому покриттю GROHE Long-Life Shine®, яким він володіє.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.42 кг |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для папіру |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176326356 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






