Тримач туалетного паперу GROHE Essentials — це чудова комбінація оригінального кольору, довговічного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, лаконічної форми і надійної якості.
Дана модель буде чудово поєднуватися з іншими аксесуарами із однойменної колекції, створюючи ідеальний симбіоз сучасного стилю, функціональності і атмосфери всепоглинаючого комфорту у вашій ванній кімнаті.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- тримач з кришкою
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| EAN | 4005176429323 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






