Одинарний гачок для банного халата/рушника GROHE Essentials — це ідеальне поєднання лаконічної естетики та бездоганної функціональності.
Ця неперевершена модель, маючи унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, збереже свою презентабельність на довгі роки користування.
До того ж представлений виріб прекрасно гармоніюватиме з іншими аксесуарами з однойменної колекції, виконаними в кольорі «холодний світанок».
- колір: холодний світанок
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.22 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 85 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176429361 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






