монтаж на один отвір
гладкий корпус
високе виконання
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving технологія неперевершеного потоку при економному використанні води
керамічний картридж
регулювання витрати води
обмежувач температури із налаштуванням
із можливістю встановити минімальну витрату води 6 л/хв
регулятор ламінарного струменю 9 л х/в
металевий важіль
довжина важеля 120 мм
система швидкого монтажу
гнучкі з'єднувальні шланги
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.86 кг |
| Висота упаковки | 74 мм |
| Довжина упаковки | 377 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176871900 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Euroeco Special |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Важільний |






