для Grohtherm 800
Кнопка безпеки GROHE SafeStop при 38°C (потрібне калібрування)
GROHE SafetyPlus
Хромоване покриття GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.07 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176316722 |
| Колекція | Grohtherm 800 |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






