Косметичне дзеркало з трикратним збільшенням GROHE Selection Cube — це неймовірно стильний, функціональний і зручний сантехнічний аксесуар, який дозволить вам досягти чудових результатів у процесі нанесення макіяжу й під час виконання доглядово-гігієнічних процедур зони обличчя.
Корпус даної моделі репрезентований у бездоганному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, що славиться своєю практичністю і ефектним сяйвом, а наявність досконалої системи швидкого монтажу гарантує легку та надійну фіксацію виробу до призначеної для цього настінної поверхні.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- збільшення: у 3 рази
- без підсвічування
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.98 кг |
| Висота упаковки | 104 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Тип аксесуара | Косметичне дзеркало |
| Ширина упаковки | 192 мм |
| EAN | 4005176347955 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






