режим струменю Rain
210 x 210 мм
метал
GROHE WaterSaving обмежувач витрат води 9.5 л/хв
GROHE DreamSpray розкішний потік води
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
SpeedClean - технологія, що запобігає утворенню вапняного нальоту
може використовуватися із проточним водонагрівачем
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.33 кг |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упаковки | 255 мм |
| EAN | 4005176932816 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Rainshower Grandera |
| Країна виробник | Мексика |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |






