Стильний, безпечний та міцний! Поручень GROHE Start Cube – це простий спосіб встановити крутий аксесуар, який робить життя у ванній більш практичним і приємним. Виготовлений з найкращих матеріалів, він ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті, а завдяки прихованому кріпленню виглядає справді професійно. Ручка має корисну довжину 300 мм і міцне, легке в очищенні покриття GROHE Long-Life Shine, яке виблискує роками. Але не забувайте, як легко поручень встановити за допомогою гвинтів і дюбелів, які входять у комплект. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халата, кільце для рушників, вішалка для рушників і кутовий душовий кошик.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.04 кг |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 71 мм |
| EAN | 4005176753640 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






