Елегантна, сучасна точність є ознакою нового змішувача для раковини GROHE ALLURE на 2 отвори, з легким керуванням джойстиком та функцією економії води.
Створіть лаконічний дизайн, який чудово поєднується з лаконічною формою змішувача для раковини GROHE Allure.
Естетика Allure з тонким, чітким профілем та органічними переходами запрошує до взаємодії.
Інтуїтивне управління поєднується з неймовірною точністю у цій колекції, в якій продуктивність та комфорт користувача однаково важливі.
Виготовлений у Німеччині, цей одноважільний змішувач для раковини розміру S призначений для настінного монтажу на 2 отвори.
Управління здійснюється за допомогою тонкого тактильного джойстика з дуже широким робочим кутом, тому ви можете насолоджуватися точним та розкішним керуванням потоку та температури води кінчиками пальців.
Технологія GROHE WaterSaving знижує споживання води до 5,7 л/хв без шкоди для продуктивності.
Вилив оснащений регульованим аератором GROHE AquaGuide, що дозволяє регулювати напрямок потоку відповідно до форми та глибини вашої раковини. Його проекція складає 154 мм.
З блискучим, але зносостійким хромовим покриттям GROHE Long-Life Shine цей змішувач для ванної кімнати буде виглядати бездоганно довгі роки.
Новий GROHE Allure – точність форми та функціональність. Зверніть увагу: прихований корпус (23429000) з картриджем GROHE FeatherControl для плавного регулювання об'єму та температури необхідно замовляти окремо.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.57 кг |
| Висота упаковки | 390 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176499982 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






