Одноважільний змішувач для душа GROHE Eurosmart New, представлений удосконаленою моделлю зі збільшеним важелем управління та передбаченим у ньому спеціальним отвором для легшого й зручнішого увімк., вимк. і регулювання потоку води, дозволить створити максимально комфортні умови для людей поважного віку під час проведення ними водно-гігієнічних процедур.
Даний сантехнічний пристрій оснащений надійним керамічним картриджем GROHE SilkMove® і виконаний у бездоганному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, неймовірна краса якого буде тішити вас навіть через багато років безперервної експлуатації виробу.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж на два отвори
- збільшений металевий важіль з отвором
- GROHE SilkMove® керамічний картридж 35 мм
- регулювання витрати води
- з обмежувачем температури
- відведення для душу знизу 1/2 "
- з вбудованим зворотним клапаном
- приховані S-образні ексцентрики
- відбивачі з металу
- із захистом від зворотного потоку
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.48 кг |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| EAN | 4005176644238 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Eurosmart New |
| Країна виробник | Таїланд |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |
| Тип управління | Важільний |






