Одночасно привабливий і функціональний тримач для рушника GROHE Essentials Authentic стане прекрасним візуальним і практичним доповненням інтер'єру сучасної ванної кімнати.
Даний аксесуар відрізняється чудово спроектованою лаконічною конструкцією з простим механізмом кріплення і наявністю неймовірного довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, завдяки якому виріб не втратить свою зовнішню естетичність навіть через багато років користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 626 мм
- відстань між кріпленнями: 582 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176324345 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Authentic |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






