Стильна і напрочуд проста у встановленні! Завдяки мильниці GROHE Start Cube з тримачем можна швидше, ніж будь-коли, додати дизайнерський аксесуар, який підкреслить стиль і зручність ванної кімнати. Елегантний і розроблений у Німеччині з найкращих матеріалів, він ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті. Приховане кріплення виглядає по-справжньому професійно. Мильниця з тримачем також має довговічне хромоване покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко миється і виблискує роками. Але не забувайте, як легко її встановити! Її можна прикрутити до стіни (шурупи та дюбелі входять у комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Також окремо можна придбати запасну мильницю (41182000). А якщо ви хочете створити бездоганну ванну кімнату, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, кільце для рушників, вішалка для рушників і кутовий душовий кошик.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.65 кг |
| Висота упаковки | 143 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Мильниця |
| Ширина упаковки | 121 мм |
| EAN | 4005176753688 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Прозоре скло |






