матеріал: нержавіюча сталь
габарити: 450 x 348 мм
придатний для миття у посудомийній машині
із захистом від корозії
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.45 кг |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Тип аксесуара | Полиця для посуду |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176740756 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Країна виробник | Китай |






