з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштувань та сервісного обслуговування
для холодної або змішаної води
з адаптером 100-230 V змінного струму, 50-60 Hz, 6 V постійного струму
аератор з обмеженням потоку води 5.0 л / хв
7 попередньо встановлених режимів:
- автоматичний змив
- термічна дезінфекція
- миючий режим
додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407
комплект готового монтажу для Rapid SL 38748002 або монтажного набору 36264001
Схвалено в СE
клас шуму I по DIN 4109
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.3 кг |
| Висота упаковки | 68 мм |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 191 мм |
| EAN | 4005176416293 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Essence E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






