Стильний і напрочуд простий у встановленні! З гачком для халатів GROHE Start Cosmopolitan ніколи не було так просто встановити крутий аксесуар, який миттєво зробить життя у ванній зручнішим і приємнішим. Виготовлений з найкращих матеріалів і з незмінним дизайном, він ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті. А завдяки прихованому кріпленню має професійну дизайн. Гачок для халата має міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Гачок можна прикручувати (гвинти та дюбелі в комплекті) або, для ще більш зручного рішення, приклеювати! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати з відповідними аксесуарами, тоді не забудьте про додаткові аксесуари: кільце для рушників, вішалку для рушників, тримач для туалетних паперів і мильниця.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.2 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176783111 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






