Тримач для ручного душу колекції GROHE Grandera демонструє собою відмінний симбіоз оригінальної форми, представленої естетикою сміливого поєднання круглих і квадратних геометричних елементів, чудового колірного рішення у вигляді ефектної комбінації «хрому» і «золота», унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® та бездоганної якості виконання.
Неймовірно стильне і в той же час функціональне, дане сантехнічне пристосування стане ідеальним завершальним акцентом інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: хром/золото
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- без регулювання
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.69 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176931130 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | Для душу |






