GROHE Skate Cosmopolitan: класичний дизайн та водозберігаючі технології
З панеллю змиву Skate Cosmopolitan, GROHE, світовий лідер з виробництва санітарних систем, пропонує справжній витвір мистецтва в області технологій змиву!
Ця панель змиву в стильному покритті "нержавіюча сталь" стане ідеальним завершальним штрихом в дизайні будь-якої сучасної туалетної кімнати.
Її розмір становить 156 x 197 x 10 мм, а зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine надійно і його легко чистити.
Панель також екологічна! Подвійна система змиву пропонує вам вибір обсягу змиву: 3 або 6 літрів (або 3 і 4,5 літра для деяких унітазів).
Крім того, змив можливо зупинити за допомогою маленької кнопки. Вбудована технологія GROHE WaterSaving скорочує витрату води до 50%! Установка панелі, яка вимагає наявність стандартного ревізійного віконця, дуже проста і не вимагає спеціальних інструментів.
Панель змиву GROHE Skate Cosmopolitan - оновлення туалетної кімнати, яке поєднує в собі вишуканий стиль і високу якість!
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.63 кг |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 166 мм |
| EAN | 4005176847691 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для унітазу |






