із додатковою функцією ручного управління
із інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування і сервісного обслуговування
із адаптером 100-230 В перемін. струму, 50-60 Гц, 6 В пост. струму
для одноразового режиму змиву
для змивного бачка GD 2
серво мотор
для прихованого монтажу
кріплення прихованого монтажу
фронтальна панель 156 x 197 мм
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне змивання
режим миття
попереднє промивання вкл/викл
додаткові функції і точні налаштування за допомогою дистанційного пульту 36 407
змив (3 - 9 л) регулюється вручну або за допомогою пульту керування
схвалено CE
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.56 кг |
| Висота упаковки | 124 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 164 мм |
| EAN | 4005176933806 |
| Колекція | Tectron Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для унітазу |






