Раковина GROHE Essence Ceramic, в силу своєї лаконічності, є ідеальним варіантом для застосування в оформленні ванних кімнат, виконаних в різних стильових напрямках.
Неймовірну чистоту поверхні виробу й оптимізацію часу і сил, необхідних для його ефективного очищення, забезпечить унікальне зносостійке покриття GROHE PureGuard®.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 1000 x 460 мм
- підвісна
- накладна на тумбу або столик
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом (розташований на протилежному боці від змішувача)
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 23.6 кг |
| Висота упаковки | 477 мм |
| Довжина упаковки | 1014 мм |
| Ширина упаковки | 171 мм |
| EAN | 4005176485626 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Раковина-стільниця |






