Біла запасна насадка для туалетного гарнітура з йоржиком GROHE Start — це ідеальна заміна для аксесуарів санітарно-гігієнічного призначення, а саме: GROHE Start (41185), GROHE Start Cosmopolitan (41169) та GROHE Start Cube (40977).
Виготовлена з високоякісної сировини, вона має високу ефективність у видаленні різних забруднень із внутрішньої поверхні унітаза та розрахована на тривалий термін експлуатації.
- колір: білий
- запасна голівка йоржика для: GROHE Start (41185), GROHE Start Cosmopolitan (41169), GROHE Start Cube (40977)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.08 кг |
| Висота упаковки | 114 мм |
| Довжина упаковки | 74 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 72 мм |
| EAN | 4005176783012 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |






